Spotkanie autorskie „Skutecznie wyleczyć COVID-19”

Opublikowano: 25 września 2022 - 10:30 Autor: Medyczne Grono

Spotkanie z autorami cyklu książek „Skutecznie wyleczyć”. 8 października z czytelnikami spotkają się prof. i dr Michał Lange.

Prezentowana w książkach „Skutecznie wyleczyć” wiedza nie jest powszechnie znana, jest za to bardzo przydatna. Pierwsza książka z serii przybliża zagadnienie pandemii z punktu widzenia medycyny zintegrowanej. Pokazuje także, w jaki sposób skutecznie postępować przy chorobach wirusowych, aby szybko wyjść z choroby. Ta wiedza być może uratuje Wasze życie lub życie najbliższych. Co bardzo ważne, proponowane w książkach postępowanie nie niesie żadnych skutków ubocznych, poza tym można wdrażać je w warunkach domowych.

– 10 października raz pierwszy spotykamy się z naszymi czytelnikami. Bedzie więc szansa się poznać, wymienić opinie, doświadczenia – mówi dr Michał Lange, współautor książek „Skutecznie wyleczyć”. – Tego typu spotkania są naprawdę bardzo cenne, okazją do naprawdę ciekawych rozmów, wymiany poglądów, doświadczeń.

z okazji premiery książki „ COVID-19”

  • Data: 8.10.2022
  • Godzina: 11-16
  • Miejsce: Hotel Dobieszków koło Łodzi (95-010 Stryków)
  • Wstęp wolny

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

1 Komentarz do tej pory.

  1. Alicja 27 września 2022 o 19:27 - Odpowiedz

    Super, już się nie moge doczekac!!!

Komentuj