O nas

Medyczne Grono jest portalem branży medycznej.

 

Pokazujemy i promujemy najlepsze wraz z poszczególnymi oddziałami, kliniki, i inne instytucje medyczne, które są godne polecenia, w których otrzymuje świadczenia zdrowotne na najwyższym poziomie.

 

Opisujemy wydarzenia związane z tematyką medyczną, promujemy medyczną publicystykę, prezentujemy sylwetki poszczególnych specjalistów z zakresu medycyny. Zajmujemy się także szeroko rozumianą promocją zdrowia i zdrowego trybu życia.

 

Współpracujemy z medycznymi autorytetami z całego kraju.

 

Portal medycznegrono.pl dysponuje oddzielnymi, niezależnymi serwisami dla wybranych oddziałów, klinik i przychodni medycznych.

 

W przypadku chęci współpracy – prosimy o kontakt.

 
Treści serwisu MedyczneGrono.pl nie zastępują kontaktu pomiędzy czytelnikiem a lekarzem. Portal ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny-publicystyczny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej (w szczególności porad medycznych) zawartych na łamach portalu MedyczneGrono.pl należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w portalu.