Weekendowa opieka chirurgiczna w Sopocie

Opublikowano: 3 lipca 2015 - 12:15 Autor: Medyczne Grono

Od 03 lipca do 28 września br. w Poradni Chirurgii Ogólnej Centrum Medycznego SOPMED przy ul. B.Chrobrego 6/8, uruchomione będą dodatkowe dyżury w weekendy (od piątku godz. 20.00 do poniedziałku godz. 8.00).

chirurgiaPozostałe godziny pracy poradni pozostają bez zmian – w dni powszednie od 8.00 do 20.00.

Centrum Medyczne „SOPMED” Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym , który świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej , specjalistycznej opieki zdrowotnej , szpitalnej / chemioterapia jednego dnia/ , diagnostyki oraz medycyny pracy.

Działalność rozpoczęła od 1 października 2000 roku. Powstała w wyniku wprowadzenia zmian jakie nastąpiły w ochronie zdrowia w 1999 roku umożliwiające prywatyzację Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.

W dwóch placówkach zlokalizowanych na terenie Sopotu przy ul. B. Chrobrego 6/8 i Jana z Kolna 16 doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek realizuje kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia , świadcząc usługi w zakresie diagnozowania i rozmaitych schorzeń.

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

Komentuj