Nowa książka prof. Andrzeja Frydrychowskiego. „Może uratować życie”

Opublikowano: 9 kwietnia 2023 - 08:15 Autor: Medyczne Grono

Do rąk czytelników trafiła właśnie kolejny książkowy tom z serii „Skutecznie wyleczyć” poświęconej leczeniu najgroźniejszych i najbardziej powszechnych chorób przewlekłych. Autorzy tym razem koncentrują się na chorobach sercowo-naczyniowych. Na pytanie, czy warto mieć tę książkę u siebie odpowiadamy, że nie tylko warto, ale wręcz jest taka konieczność! I nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady.

choroby sercowo-naczyniowe” autorstwa profesora Andrzeja Frydrychowskiego i doktora Michała Lange to nie tylko kompendium wiedzy na temat chorób serca, ale przede wszystkim mnóstwo praktycznych porad dotyczących sposobów wychodzenia z bardzo poważnych, czasem zagrażających życiu schorzeń praktycznie bez pomocy lekarza, bez wizyt w przychodniach medycznych i bez kosztownych leków. Czy można chcieć czegoś więcej?

Ale to nie wszystko. Książka przedstawia całkiem sporo informacji i porad dotyczących tego, co należy kontrolować i jak postępować, aby nie mieć chociażby udaru mózgu czy zawału serca. Tego, czego tak bardzo się boimy, a co niesie za sobą ogromne zagrożenie wręcz dla życia.

Przypomnijmy tylko, że w Polsce co 2 godziny ktoś trafia do szpitala z udarem, a w ubiegłym roku tylko w regionie łódzkim do szpitali z udarem trafiło przeszło 4 tys. pacjentów. To ogromna liczba, a w skali kraju jest ona wielokrotnie wyższa. Czytelnik, stosując się do wskazówek, jest w stanie uchronić się przed tego typu poważnymi niebezpieczeństwami.

Książka napisana jest bardzo dobrym językiem, w sposób jasny, zrozumiały, konkretny. To jej ogromna zaleta. Na 271 stronach jest niemal wszystko, co najważniejsze o schorzeniach, które wciąż są główną przyczyną zgonów. Bardzo polecamy tę książkę!

Książka dostępna jest na stronach wydawnictwa „Zdrowie bez Leków”: https://www.zdrowiebezlekow.pl/ksiazki/17355-skutecznie-wyleczyc-choroby-sercowo-naczyniowe-prof-andrzej-frydrychowski-dr-michal-lange-9788396547569.html

Autorzy o swojej książce

Szanowni Państwo,
oddajemy w Wasze ręce kolejny, drugi już tom książkowy z serii „Skutecznie Wyleczyć”. Jest on bardzo ważny, ponieważ dotyczy chorób sercowo-naczyniowych, które statystycznie w dalszym ciągu pozostają pierwszą przyczyną zgonów zarówno w Polsce, jak na świecie.

Nadciśnienie, arytmia, miażdżyca, choroba wieńcowa, niewydolność serca, udar, zawał – to najpoważniejsze dolegliwości, z którymi zmagają się miliony ludzi, niestety nie uzyskując skutecznej pomocy i całkowitego wyleczenia. Zamiast tego, w myśl zasad medycyny Rockefelera, są skazani na dożywotnie przyjmowanie leków, które pogłębią tylko problemy zdrowotne i coraz bardziej obciążają domowe budżety.

Wiedząc o tym, postanowiliśmy przygotować praktyczny poradnik, którego celem jest doprowadzenie chorego do pełni zdrowia, bez konieczności regularnych wizyt w gabinetach lekarskich i kupowania coraz większej liczby, coraz droższych leków.

Proponowane przez nas metody, nie dość, że są poparte rzetelną wiedzą naukową, którą w książce przywołujemy, to wynikają również z wieloletniego doświadczenia praktycznego. Gwarantujemy więc, że nasze porady są skuteczne, sprawdzone i w pełni bezpieczne.

Tę książkę zawsze warto mieć pod ręką.

Prof.

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

1 Komentarz do tej pory.

Komentuj