Koncert z okazji Święta św. Łukasza

Opublikowano: 15 października 2014 - 12:29 Autor: Medyczne Grono

Z okazji Święta św. Łukasza, Patrona Pracowników Ochrony Zdrowia – w szpitalu im. M. Kopernika odbył się koncert, zorganizowany z inicjatywy naszych najmłodszych pacjentów i ich rodziców, będący podziękowaniem za i troskliwą opiekę, jaką otrzymali w trakcie pobytu w naszej placówce. Gościem specjalnym podczas koncertu była Pani Hanna Zych-Cisoń – Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, która wspólnie z artystami zaśpiewała nawet jedną piosenkę.

koncert-sw-lukasz-1

– Serce nam rośnie, kiedy widzimy, że chcą nam podziękować pacjenci. To jest naprawdę niezwykle miły moment, kiedy widzimy ich uśmiech i radość – powiedział witając gości i artystów Krzysztof Wójcikiewicz, Wiceprezes ds. Medycznych Podmiot Leczniczy sp. z. o.o. – To jest największe i najcenniejsze podziękowanie za ten trud, który wkładamy w opiekę i naszych pacjentów. Nasze serce bije żywiej.

Patronem pracowników ochrony zdrowia jest św. Łukasz, który od wieków utożsamiany jest z osobami niosącymi pomoc bliźniemu. W ten dzień, który co roku obchodzony jest 18 października, warto przypomnieć sobie o zasługach wszystkich pracowników służby zdrowia, podziękować za codzienną pracę czy odwzajemnić uśmiech, który również im może dodać sił.

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

2 komentarze do tej pory.

Komentuj