Seniorze, czy znasz swoje prawa?

Opublikowano: 17 marca 2023 - 19:58 Autor: Medyczne Grono

Mnóstwo niezwykle przydatnych praktycznych informacji z zakresu prawa, dodatkowo bezpłatne profilaktyczne i szereg punktów informacyjno-konsultacyjnych z zakresu ochrony zdrowia oraz prawa konsumenckiego – tak należy podsumować konferencję szkoleniową zorganizowaną przez Samorząd Województwa Pomorskiego dla seniorów.

Konferencja pt. „Seniorze, czy znasz swoje prawa” zorganizowana z inicjatywy Agnieszki Kapały-Sokalskiej, Członkini Zarządu Województwa Pomorskiego, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony zaproszonych gości. Sala im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wypełniona była brzegi. Na konferencję przybyło ponad 140 seniorów z całego Pomorza.

– To bardzo ważna i przydatna inicjatywa – powiedziała pani Maria, jedna z uczestniczek konferencji. – Mam nadzieję, że to nie koniec i tego typu spotkania, podczas których mamy do czynienia z fachowcami, którzy o praktycznych zagadnieniach mówią prostym, zrozumiałym językiem, będą kontynuowane.

O zagadnieniach prawnych mówili adwokaci: oraz .

– W przyszłości z pewnością będziemy kontynuowali tę inicjatywę – powiedziała .

źródło:

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

Komentuj