SKUTECZNIE WYLECZYĆ COVID-19. „Takiej książki jeszcze nie było”

Opublikowano: 7 lipca 2022 - 12:53 Autor: Medyczne Grono

Takiej książki jeszcze nie było! W jaki sposób skutecznie pokonać COVID-19, gdy dostęp do lekarza jest utrudniony lub nie ma go wcale? Jak postępować przy innych chorobach wirusowych? Jak nie dać się pokonać kolejnej fali pandemii i uratować życie? SKUTECZNIE WYLECZYĆ COVID-19 to niezwykle ważna książka – obowiązkowy podręcznik zdrowia dla każdego. Autorami są: prof. Andrzej Frydrychowski oraz dr Michał Lange.

Drodzy Czytelnicy, właśnie oddajemy w Wasze ręce pierwszy tom książki z serii SKUTECZNIE WYLECZYĆ.

Jest on poświęcony leczeniu chorób wirusowych, ze szczególnym uwzględnieniem COVID-19 – choroby, która przez ostatnie dwa lata odcisnęła się bolesnym piętnem na całym naszym społeczeństwie.

Medycyna akademicka nie potrafi lub nie chce leczyć skutecznie tej infekcji, przez co niestety najwyższą cenę już zapłaciły całe rzesze pacjentów. Biorąc to pod uwagę, ale także wiedząc, że COVID-19 w takiej lub innej formie będzie z nami jeszcze przez wiele lat, jesteśmy zmuszeniu wziąć nasze zdrowie we własne ręce. Po zapoznaniu się z tym tomem, zrozumiecie Państwo, że jest szansa wyzdrowieć wbrew temu, co słyszymy dookoła.

Wiedza ta być może uratuje Wasze życie lub życie najbliższych. Dowiecie się, że głównym naszym zadaniem jest dbanie o odporność, a dopiero potem wspomaganie organizmu, ażeby wygrał nie tylko z wirusami, ale ze wszystkimi infekcjami.

Najważniejsze, że proponowane przez nas postępowanie nie niesie żadnych skutków ubocznych, poza tym można wdrażać je w warunkach domowych.

Książka może się więc okazać swoistą polisą na życie, dlatego niewątpliwie warto ją mieć.

prof. Andrzej Frydrychowski
dr Michał Lange

Gdzie kupić?

Książka już do nabycia on-line: https://www.zdrowiebezlekow.pl/ksiazki/16896-skutecznie-wyleczyc-covid-19-prof-dr-hab-n-med-andrzej-frydrychowski-dr-michal-lange-9788395860775.html

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

4 komentarze do tej pory.

 1. Styr55 8 lipca 2022 o 08:28 - Odpowiedz

  Przeczytałam. Bardzo ciekawa książka. Przydatna

 2. Styr 8 lipca 2022 o 08:29 - Odpowiedz

  Bardzo ciekawa książka. Przydatne informacje

 3. Alex 9 lipca 2022 o 08:17 - Odpowiedz

  Przeczytałem. Bardzo polecam, mnóstwo porad w dodatku prostych metod. Naprawde dobra pozycja

 4. Magda 11 lipca 2022 o 07:05 - Odpowiedz

  Potrzebna ksiazka tym bardziej ze juz nadciaga fala covid do Polski

Komentuj