SOR Gdańsk-Zaspa: Wielka empatia i profesjonalizm

Opublikowano: 15 września 2017 - 08:04 Autor: Medyczne Grono

Wielu pacjentów chce wyrazić podziękowania lekarzom i personelowi medycznemu, dzięki któremu odzyskali zdrowie. Wielu także chce się wypowiedzieć na temat swoich doświadczeń z pobytu w szpitalu, przychodni lub innym ośrodku leczniczym. Od dziś nasze łamy są dla Państwa otwarte.

Państwa opinie mogą także być istotną wskazówką dla reszty pacjentów, którzy np. czekają na zabieg lub zastanawiają się, z usług którego ośrodka medycznego warto skorzystać.

Zapraszamy do przesyłania do nas Państwa opinii.

Cykl zaczynamy od listu pani Ewy Klemann.

Pragnę podziękować za Waszym pośrednictwem ekipie z na gdańskiej Zaspie. Moja mama została przyjęta w dniu wczorajszym ok. godz.18 ze względu na nadciśnienie.

Pani doktor podeszła do mojej 93-letniej mamy z wielką empatią i profesjonalizmem. Należycie się nią zaopiekowała. Pielęgniarz i panie przesympatyczne.

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

1 Komentarz do tej pory.

  1. AGNBLA29 25 czerwca 2018 o 14:37 - Odpowiedz

    W dniu 25.06.2018 o godz. 12.30 trafiłam na SOR w szpitalu na Gdańskiej Zaspie z ostrym bólem woreczka żółciowego. Po pobraniu krwi i podlaczeniu kroplowki zapytałam o czas oczekiwania na przyjecie u lekarza. Usłyszałam ze na wyniki czeka się ok 2 godzin a co dalej to zadecyduje lekarz. Po 6 godzinach a dokladnie ok. godz. 18-ej zostałam wysłana na usg jamy brzusznej i znowu czekanie. Lekarz mając wyniki w systemie przyjął wszystkich oprócz mnie. O 19.40 opuściła gabinet i z ciastem poszła ogladac mecz. O 20.10 zapytałam czy lekarka ma zamiar wrócić i ile to jeszcze potrwa. Uslyszlam ze za 2 min będzie. O 21-ej pielegniarka zawołała mnie do gabinetu i oznajmiła, że nie życzy sobie takiej agresywnej postawy i wreczyla pojemniczek na badanie moczu. Tego było już za wiele. Znając życie i ich postawę to o 24-ej dostalabym skierowanie na rtg i tak do rana. Wyszłam wściekła z bólami do domu bo tam się idzie wykończyć. Peronel tragedia i nic się tam nie zmienia od lat.

Komentuj