Polacy nadal boją się COVID-19

Opublikowano: 13 sierpnia 2022 - 10:09 Autor: Medyczne Grono

Polacy w dalszym ciągu chcą się szczepić w obawie przed jesienną falą COVID-19, która z pewnością nadejdzie. Część jednak czeka na zmodyfikowaną szczepionkę.

– Przychodzą do nas głównie pacjenci starsi, seniorzy po dawki przypominające – mówi Andrzej Lubijewski, ze Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. – Pacjenci przekonali się już, że szczepienia nie jest niczym strasznym, liczba powikłań jest naprawdę znikoma, większość pacjentów po szczepieniu czuje się bardzo dobrze.

Ostatnio odnotowano niewielki spadek zainteresowania szczepieniami, ale tylko dlatego, że część pacjentów czeka na zmodyfikowaną szczepionkę, nad którą aktualnie pracują koncerny farmaceutyczne.

Jesienna fala z pewnością do nas przyjdzie, możemy więc spodziewać się znów wzrostów liczby zakażeń, tymczasem poza szczepionkami, zachowaniem ostrożności, warto zaopatrzyć się z książkę „Skutecznie wyleczyć COVID-19” profesora Andrzeja Frydrychowskiego, która bardzo pomoże w walce z COVId-19.

Obecnie ta pozycja książkowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem czytelników, warto więc już teraz po nią sięgnąć, bo w okresie jesieni, nakład może się wyczerpać.

Książka jest do kupienia na stronie wydawcy: https://www.zdrowiebezlekow.pl/ksiazki/16896-skutecznie-wyleczyc-covid-19-prof-dr-hab-n-med-andrzej-frydrychowski-dr-michal-lange-9788395860775.html

 

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

Komentuj