Harmonia Kosmosu 2022: prof. Andrzej Frydrychowski o leczeniu chorób przewlekłych

Opublikowano: 28 czerwca 2022 - 07:37 Autor: Medyczne Grono

Festiwal „Harmonia Kosmosu 2022”, choć budzący intensywne dyskusje a nawet kontrowersje ze względu na wystąp Edyty Górniak, czy Jerzego Zięby, oferował słuchaczom m.in. rzetelną wiedzę medyczną. Wśród prelegentów znalazł się jeden z najwybitniejszych polskich lekarzy – profesor Andrzej Frydrychowski.

Występ profesora Andrzeja Frydrychowskiego:

Profesor to znany w świecie naukowiec. Specjalista w zakresu fizjologii, szczególnie zaburzeń homeostazy wewnątrzczaszkowej. Twórca nieinwazyjnej metody monitorowania amplitudy tętnienia naczyń wewnątrzczaszkowych i zmian szerokości przestrzeni podpajęczynówkowej (SAS). Metoda pozwala na rejestrację nieinwazyjną wszelkich wpływów zmian fizjologicznych jak również patologicznych np. wczesne wykrywanie obrzęku mózgu, na powyższe parametry. Od dziesiątków lat interesuje się holistyczną.

Profesor jest pasjonatem medycyny, lekarzem z powołania, który od blisko 50 lat pomaga ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych. Pacjenci darzą go ogromnym szacunkiem, wręcz estymą i wielką sympatią.

Więcej na temat prof. Andrzeja Frydrychowskiego

***
Pierwsza książka prof. Andrzeja Frydrychowskiego już za kilka dni w księgarniach.

Następne w przygotowaniu. Tom II: choroby serca, tom III: .

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

Komentuj