Ogólnopolski Program Zdrowie Medycyna i Farmacja Roku 2016

Opublikowano: 30 kwietnia 2016 - 07:33 Autor: Medyczne Grono

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza rozpoczęcie Ogólnopolski Program Medycyna i Farmacja Roku 2016. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

certyfikat-1

Program ma na celu selekcję i promocję najlepszych placówek medycznych, gabinetów medycyny estetycznej oraz farmaceutyków, sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Polsce.

certyfikat-3Laureaci Godła: Centrum Medyczne Roku 2016, Medycyna Estetyczna Roku 2016, Placówka Stomatologiczna Roku 2016,  spełniają najwyższe standardy w świadczeniu usług medycznych. To profesjonalna i przyjazna obsługa, nowoczesne i komfortowe placówki o dostosowanej do jakości usług polityce cenowej. To miejsca bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Laureaci Godła: Farmaceutyk Roku 2016, Sprzęt Medyczny Roku 2016,  to producenci gwarantujący swoim odbiorcom funkcjonalne, nowoczesne, niezawodne i przede wszystkim bezpieczne produkty.

certyfikat-2Do konkursu firmy mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając do nas zgłoszenie; za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu.

Firmy zgłoszone do tytułu zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji. O wynikach każdy laureat zostanie poinformowany listownie.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim. Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

Komentuj