Jest sposób na 5G. Specjalne obuwie ma chronić przed promieniowaniem

Opublikowano: 18 czerwca 2020 - 15:52 Autor: Medyczne Grono

Pole energetyczne okazuje się być zarówno źródłem lepszego samopoczucia, jak również niesie za sobą szereg innych korzyści zdrowotnych. Coraz częściej mówi się o tym, że może mieć pozytywny wpływ na negatywne skutki, jakie może nieść za sobą promieniowanie emitowane przez wprowadzana obecnie technologię 5G. W opracowaniu jest już specjalne obuwie, które w założeniach nie tylko ma w pełni chronić przed 5G, ale również bardzo korzystnie oddziaływać na nasze zdrowie.

W Polce już ruszyła sieć 5G – czyli technologia mobilna piątej generacji – standard sieci komórkowej będący następcą standardu 4G. W 2017 roku firmy Telia, Ericsson i Intel uruchomiły pierwszą sieć 5G. Technologia błyskawicznie rozpowszechnia się w Europie. Unia Europejska chce wykorzystywać do tego pasmo 700 MHz, które, zgodnie z planem, ma zostać przypisane do szerokopasmowych usług internetowych od czerwca 2020 roku.

Co ciekawe, w Brukseli wstrzymano testy sieci 5G ze względu na przepisy dotyczące pól elektromagnetycznych. Ograniczenia wprowadzono w niektórych gminach we Włoszech np. Florencji, Rocca di Papa, niektórych gminach i kantonach Szwajcarii. W amerykańskim stanie New Hampshire w uchwale ustanawiającej komisję do zbadania wpływu rozwoju technologii 5G na środowisko i zdrowie autorstwa sen. Toma Shermana zwrócono uwagę, że „wiele recenzowanych badań naukowych pokazuje powiązanie pomiędzy falami radiowymi telefonii komórkowych i chorobami” oraz że „220 wiodących naukowców na świecie podpisało się pod apelem do WHO i ONZ w celu ochrony zdrowia publicznego przed promieniowaniem bezprzewodowym”.

Również w Polsce są wątpliwości odnośnie wpływu fal elektromagnetycznych na organizm człowieka. Prof. Marek Zmyślony, ekspert z łódzkiego Instytutu Medycyny Pracy kierujący Zakładem Ochrony Radiologicznej pisze:

„Wiemy, że pole elektromagnetyczne, z którym mamy do czynienia w telefonii komórkowej, działa na organizm człowieka i wywołuje skutki biologiczne. Nie ma natomiast jednoznacznych danych, pozwalających stwierdzić, czy ma to jakieś skutki zdrowotne. Z tego powodu, jeśli chodzi o normy dotyczące promieniowania, należy przyjąć zasadę ostrożności.” „O skutkach biologicznych i zdrowotnych promieniowania milimetrowego nie wiemy prawie nic. Zastosowanie takich fal były niszowe, a badań zakrojonych na szeroką skalę nie było”.

Według Zmyślonego fale milimetrowe, które oprócz innych są używane w 5G, są niemal całkowicie pochłaniane przez skórę, dzięki czemu nie oddziałują na tkanki położone głębiej. jest jednak również bardzo ważna, a ewentualne zaburzenia, które w niej powstają, mogą się przenosić do wnętrza organizmu.

Aby przeciwdziałać negatywnemu wpływowi sieci 5G na ludzki organizm, w opracowaniu jest specjalne obuwie wytwarzające pole magnetyczne w całości jego użytkownika. Jak się dowiadujemy, w specjalnie przygotowanym obuwi znajdują się szczególne elementy mające specjalne właściwości magnetyczne, które poza ochroną przed wpływem sieci 5G, wyjątkowo korzystne oddziałują na samopoczucie, a także pomagają zwalczać dolegliwości, szczególnie narządów ruchowych, ponadto wzmacnia układ krwionośny, limfatyczny i nerwowy.

W opracowaniu jest już specjalne obuwie, które będzie tworzyć wyjątkową, magnetyczną aurę wokół jego użytkownika.

Siła magnetyczna znajdująca się w metalowych elementach umieszczonych w obuwiu pochodzi wprost z pola magnetycznego znajdującego w ziemskim biegunie geomagnetycznym zlokalizowanym w pobliżu północnego bieguna ziemi i właśnie stamtąd pochodzą wspomniane energetyczne strumienie. Wcześniej przez 6 miesięcy znajdowały się w bezpośrednim sąsiedztwie bieguna północnego. Tam uzyskały wspomniane właściwości, które następnie przez kolejne pół roku będą oddawały energię.

W największym skrócie – obuwie tworzy magnetyczną aurę, która ma chronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym promieniowaniem 5G. Wkrótce przeprowadzane będą specjalistyczne testy obuwia, które następnie będzie dostępne na rynku.

źródło: Wikipedia

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

4 komentarze do tej pory.

 1. Jolanta 18 czerwca 2020 o 15:56 - Odpowiedz

  Gdzie można kupić takie obuwie? Jest już dostępne? Proszę o informacje

 2. ... 18 czerwca 2020 o 16:46 - Odpowiedz

  Kiedy będą na rynku te produkty?

 3. Rafał 18 czerwca 2020 o 19:15 - Odpowiedz

  Gdzie można znaleźć więcej informacji ?

 4. jane 18 czerwca 2020 o 20:06 - Odpowiedz

  Zastanawiające bardzo

Komentuj