Bezpłatne badania w pomorskim NFZ!

Opublikowano: 26 czerwca 2019 - 10:15 Autor: Medyczne Grono

W związku z przypadającym 27 czerwca Światowym Dniem Walki z Cukrzycą Pomorski Oddział Wojewódzki w Gdańsku zaprasza w najbliższy czwartek, w godzinach od 10 do 14, do swojej siedziby przy ulicy Podwale Staromiejskie 69 w Gdańsku wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi.

W tym samym czasie każda zainteresowana osoba będzie mogła również uzyskać pomoc przy określeniu wskaźnika BMI, służącego do oszacowania prawidłowej masy ciała, zbadać procentową zawartość tkanki tłuszczowej, wykonać pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz skorzystać z porad dyżurującego dotyczących zasad zdrowego żywienia.

Ponadto w godzinach od 8 do 15.45 będzie można na miejscu uzyskać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, otrzymać informacje o leczeniu sanatoryjnym oraz założyć profil zaufany niezbędny do korzystania z Internetowego Konta Pacjenta (IKP).

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

Komentuj