COVID-19. Zaszczepić cały świat. Cel: depopulacja

Opublikowano: 11 maja 2020 - 11:28 Autor: Medyczne Grono

Wiemy coraz więcej na temat przygotowywanej na . Globalne są bardzo intensywnie promowane przez organizację WHO, która wielokrotnie bardzo poważnie się kompromitowała. Mimo tego wciąż głos WHO jest bardzo poważnie brany pod uwagę przez rządy wielu krajów.

, wywoływanie nieuzasadnionej paniki w związku z domniemanymi zagrożeniami zachorowalnością na grypę, a nade wszystko sprzyjanie globalnym koncernom farmaceutycznym – to zaledwie część zarzutów, jakie od lat formułowane są w stosunku do Światowej Organizacji Zdrowia.

Tymczasem w przypadku tzw. „epidemii” covid-19 to znów WHO jest głównym graczem, który podsyca atmosferę strachu w skali światowej, co wręcz destrukcyjnie wpływa na gospodarki wielu krajów.

Jedna z tez WHO dotyczy tego, że pacjenci, którzy pokonali koronawirusa, ponownie mogą stracić na niego odporność, następnie znów zachorować na covid-19. W związku z tym, zdaniem WHO szczepionki o zasięgu globalnym są koniecznością.

Kolejna teza WHO dotyczy „chorych” przechodzących covid-19 w sposób bezobjawowy. Brzmi to jak absurd i de facto jest absurdem, ponieważ albo jest chory i są tego konkretne skutki, albo ich nie ma i wówczas jest zdrowy. WHO próbuje jednak robić wszystko, aby osobom zdrowym niejako „dopisać do rachunku” chorobę. W ten sposób można dowolnie manipulować liczbami chorych.

Bardzo niebezpiecznie brzmi teza, jakoby osoby w pełni zdrowe, a fałszywie zaklasyfikowane przez WHO jako „chore bezobjawowo”, mogły być źródłem zarażenia dla innych, tym samym być społecznie niebezpieczne.

WHO we współpracy z Billem Gatesem chce zaszczepić niemalże cały świat. Obecnie jesteśmy świadkami kończącego się pierwszego etapu tej globalnej operacji. Cel ostateczny to – o czym Gates wspominał wielokrotnie. W jaki sposób szczepionka na covid-19 ma spowodować depopulację?

Można się tylko domyślać, że będzie ona prowadziła albo do przedwczesnej śmierci, albo do licznych ciężkich chorób lub bezpłodności. Będzie to następowało w bliższej lub dalszej perspektywie czasowej od momentu przyjęcia szczepionki.

Przy tej okazji mówi się coraz głośniej o globalnym systemie identyfikacji osób, które będą zaszczepione. Cała reszta ma być odsunięta poza margines społeczny, bez możliwości uczestniczenia w życiu społecznym.

stwierdził, że istnieje duża szansa, że uda się rozpocząć szczepienia już w styczniu 2021 roku. Aby jednak było to możliwe, muszą rozpocząć produkcję szczepionek jeszcze zanim przejdą one wszystkie testy kliniczne.

Autorzy całego globalnego eksperymentu z covid-19 zakładają, że zaszczepią niemalże wszystkich ludzi żyjących na świecie, dodatkowo będzie ono wpisane w kalendarz szczepień obowiązkowych dla noworodków.

Gdy dodamy do tego, że to wszystko co obserwujemy, wymyślono w oparciu o najnormalniejszą, cykliczną i w żaden sposób nie zagrażającą życiu sezonową grypę (o czym świadczą liczby chorych i zgonów), która w przeszłości uzyskiwała miano, „świńskiej”, „ptasiej”, a teraz występuje jako „koronawirus” i pojawia się dwa razy do roku (pod koniec zimy i w czasie jesieni) to wnioski są takie, że społeczeństwa bardzo łatwo jest oszukać, a następnie z jeszcze większą łatwością nimi manipulować. Co doskonale widać każdego dnia.

Czy poddasz się obowiązkowemu szczepieniu na covid-19?

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

5 komentarzy do tej pory.

 1. Adam1234 7 lipca 2020 o 13:17 - Odpowiedz

  Jestem ZA obowiązkiem szczepień….ale tylko ( i to przed kamerami) dla wielce szanownych dobroczyńców ludzkości,jak Gates,Rockefeler,czy inny Szumowski,a także dla personelu medycznego,który jest za przymusem szczepień.Skoro sami chcą-to należy im to dać ! Jednocześnie chcę przestrzec,że będę bronił mojej rodziny i siebie,wszelkimi sposobami,przed zbrodniczymi zakusami w.w.postaci.

 2. ksywa 14 kwietnia 2021 o 17:13 - Odpowiedz

  posoborowi lubią komunię na rękę i koronawirus

 3. Lolek 16 kwietnia 2021 o 16:24 - Odpowiedz

  Co za brednie…

 4. Pymyn 16 kwietnia 2021 o 16:31 - Odpowiedz

  Kolejny foliarski artykuł.Kto ma interes w sianiu takiego fermentu?

  Równie dobrze możnaby zmodyfikować jedną ze szczepionek na ospe/odrę/żółtaczkę czy cokolwiek innego i doprowadzić do depopulacji, a nie wymyślać nową chorobę typu Covid żeby tego wszystkiego dokonać. Co za dzbany to piszą.

  • JACK102 22 kwietnia 2021 o 14:19 - Odpowiedz

   Tylko młotku kto się szczepi na żółtaczkę może 10% ludzkości i to w ciągu całego życia a tak za jednym razem w przeciągu 2 lat zaszczepią cały świat

Komentuj