COVID-19. Zaszczepić cały świat. Cel: depopulacja

Opublikowano: 11 maja 2020 - 11:28 Autor: Medyczne Grono

Wiemy coraz więcej na temat przygotowywanej szczepionki na covid-19. Globalne są bardzo intensywnie promowane przez organizację WHO, która wielokrotnie bardzo poważnie się kompromitowała. Mimo tego wciąż głos jest bardzo poważnie brany pod uwagę przez rządy wielu krajów.

Korupcja, wywoływanie nieuzasadnionej paniki w związku z domniemanymi zagrożeniami zachorowalnością na grypę, a nade wszystko sprzyjanie globalnym koncernom farmaceutycznym – to zaledwie część zarzutów, jakie od lat formułowane są w stosunku do Światowej Organizacji Zdrowia.

Tymczasem w przypadku tzw. „epidemii” covid-19 to znów jest głównym graczem, który podsyca atmosferę strachu w skali światowej, co wręcz destrukcyjnie wpływa na gospodarki wielu krajów.

Jedna z tez dotyczy tego, że pacjenci, którzy pokonali koronawirusa, ponownie mogą stracić na niego odporność, następnie znów zachorować na covid-19. W związku z tym, zdaniem WHO szczepionki o zasięgu globalnym są koniecznością.

Kolejna teza dotyczy „chorych” przechodzących covid-19 w sposób bezobjawowy. Brzmi to jak absurd i de facto jest absurdem, ponieważ albo jest chory i są tego konkretne skutki, albo ich nie ma i wówczas jest zdrowy. próbuje jednak robić wszystko, aby osobom zdrowym niejako „dopisać do rachunku” chorobę. W ten sposób można dowolnie manipulować liczbami chorych.

Bardzo niebezpiecznie brzmi teza, jakoby osoby w pełni zdrowe, a fałszywie zaklasyfikowane przez jako „chore bezobjawowo”, mogły być źródłem zarażenia dla innych, tym samym być społecznie niebezpieczne.

WHO we współpracy z Billem Gatesem chce zaszczepić niemalże cały świat. Obecnie jesteśmy świadkami kończącego się pierwszego etapu tej globalnej operacji. Cel ostateczny to – o czym Gates wspominał wielokrotnie. W jaki sposób szczepionka na covid-19 ma spowodować depopulację?

Można się tylko domyślać, że będzie ona prowadziła albo do przedwczesnej śmierci, albo do licznych ciężkich chorób lub bezpłodności. Będzie to następowało w bliższej lub dalszej perspektywie czasowej od momentu przyjęcia szczepionki.

Przy tej okazji mówi się coraz głośniej o globalnym systemie identyfikacji osób, które będą zaszczepione. Cała reszta ma być odsunięta poza margines społeczny, bez możliwości uczestniczenia w życiu społecznym.

Bill Gates stwierdził, że istnieje duża szansa, że uda się rozpocząć już w styczniu 2021 roku. Aby jednak było to możliwe, koncerny farmaceutyczne muszą rozpocząć produkcję szczepionek jeszcze zanim przejdą one wszystkie testy kliniczne.

Autorzy całego globalnego eksperymentu z covid-19 zakładają, że zaszczepią niemalże wszystkich ludzi żyjących na świecie, dodatkowo będzie ono wpisane w kalendarz szczepień obowiązkowych dla noworodków.

Gdy dodamy do tego, że to wszystko co obserwujemy, wymyślono w oparciu o najnormalniejszą, cykliczną i w żaden sposób nie zagrażającą życiu sezonową grypę (o czym świadczą liczby chorych i zgonów), która w przeszłości uzyskiwała miano, „świńskiej”, „ptasiej”, a teraz występuje jako „koronawirus” i pojawia się dwa razy do roku (pod koniec zimy i w czasie jesieni) to wnioski są takie, że społeczeństwa bardzo łatwo jest oszukać, a następnie z jeszcze większą łatwością nimi manipulować. Co doskonale widać każdego dnia.

Czy poddasz się obowiązkowemu szczepieniu na covid-19?

O autorze

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

5 komentarzy do tej pory.

 1. Adam1234 7 lipca 2020 o 13:17 - Odpowiedz

  Jestem ZA obowiązkiem szczepień….ale tylko ( i to przed kamerami) dla wielce szanownych dobroczyńców ludzkości,jak Gates,Rockefeler,czy inny Szumowski,a także dla personelu medycznego,który jest za przymusem szczepień.Skoro sami chcą-to należy im to dać ! Jednocześnie chcę przestrzec,że będę bronił mojej rodziny i siebie,wszelkimi sposobami,przed zbrodniczymi zakusami w.w.postaci.

 2. ksywa 14 kwietnia 2021 o 17:13 - Odpowiedz

  posoborowi lubią komunię na rękę i koronawirus

 3. Lolek 16 kwietnia 2021 o 16:24 - Odpowiedz

  Co za brednie…

 4. Pymyn 16 kwietnia 2021 o 16:31 - Odpowiedz

  Kolejny foliarski artykuł.Kto ma interes w sianiu takiego fermentu?

  Równie dobrze możnaby zmodyfikować jedną ze szczepionek na ospe/odrę/żółtaczkę czy cokolwiek innego i doprowadzić do depopulacji, a nie wymyślać nową chorobę typu Covid żeby tego wszystkiego dokonać. Co za dzbany to piszą.

  • JACK102 22 kwietnia 2021 o 14:19 - Odpowiedz

   Tylko młotku kto się szczepi na żółtaczkę może 10% ludzkości i to w ciągu całego życia a tak za jednym razem w przeciągu 2 lat zaszczepią cały świat

Komentuj