Zarządzanie odpadami medycznymi

Opublikowano: 25 września 2018 - 16:57 Autor: Medyczne Grono

Sp. z o. o. w Gdańsku jako organizator ma przyjemność zaprosić na konferencję pt.: „Zarządzanie odpadami medycznymi – to świadome i właściwe, zgodne z prawem postępowanie”.

odbędzie się w dniu 28 września 2018 r. (godz. 10:00 do 14:30) w siedzibie „Pracodawców Pomorza”, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk.

Problematyka prawidłowego usuwania i unieszkodliwiania odpadów medycznych stanowi aktualnie jeden z istotnych problemów dostrzeganych przez służby sanitarno-epidemiologiczne i ochrony środowiska. To jest ciągła walka o środowisko w trosce o zdrowie i życie ludzi.

Istotnym celem konferencji jest ugruntowanie i poszerzenie wiedzy w zakresie obowiązujących i planowanych zmian w przepisach prawa oraz metod zarządzania odpadami medycznymi i weterynaryjnymi w podmiotach leczniczych województwa pomorskiego. Intencją organizatora (spółki Port Service) jest również wymiana doświadczeń i spostrzeżeń w zarządzaniu odpadami oraz integracja środowisk połączonych wspólnym celem zapewnienia bezpieczeństwa na każdym etapie postępowania z odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Podczas wydarzenia zaproszeni eksperci wygłoszą dla Państwa prelekcje poruszające najbardziej wrażliwe obszary.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uczestnictwo w konferencji prosimy zgłaszać, na załączonym formularzu do dnia 17 września 2018 r. – liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapraszamy i liczymy na Państwa obecność!

Formularz zgłoszeniowy

Ramowy program konferencji

O autorze
Medyczne Grono

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

Komentuj