Wszystko dla seniorów. Rusza serwis „Senior”. „To będzie nowa jakość”

Opublikowano: 15 listopada 2016 - 11:29 Autor: Medyczne Grono

Odpowiadając na liczne prośby naszych Czytelników sugerujących, aby częściej poruszać zagadnienia dotyczące osób starszych, postanowiliśmy uruchomić odrębny dział zajmujący się w pełni tematyką dotyczącą seniorów. Ruszył serwis SENIOR.

senior-4

W serwisie senior.medycznegrono.pl będziemy prezentowali sprawdzone, renomowane i polecane , , , , . Wszystko w bardzo przystępnej formie, z podziałem na województwa. Ponadto – poradnictwo, informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących osób starszych oraz atrakcyjnych ofertach różnego rodzaju.

Zapraszamy do kontaktu, współpracy i zgłaszania nam tych miejsc, które warto i należy promować i pokazywać. Co ważne, nasze opisy nie będą tylko tekstowe i wskazujące lokalizację. Na naszych łamach znajdą Państwo bardzo obszerne informacje na temat danego ośrodka, ze zdjęciami, filmami, wywiadami z personelem i opiniami osób, które dany ośrodek już poznały. A więc pojawienia się na naszych łamach będzie swego rodzaju wyróżnieniem, bo prezentować będziemy tylko najlepsze miejsca.

– Ten serwis to będzie zupełnie nowa jakość wśród informatorów dla osób starszych, bo prezentować będziemy naprawdę obszerne informacje o ośrodkach dla seniorów. Promując bardzo dobre i profesjonalne ośrodki opiekuńcze dla seniorów, chcemy także przyczynić się do eliminowania z rynku nieuczciwych przedsiębiorców, którzy pod pozorem opieki nad seniorami tworzą im niegodne, często skandaliczne warunku życia, a w skrajnych przypadkach doprowadzają ich do wyczerpania lub śmierci – mówi Marta Gwizdała, z portalu Medyczne Grono. – O takich sytuacjach również prosimy nas informować, będziemy podejmowali dziennikarskie interwencje, bezwzględnie piętnując tego typu zjawiska.

Zapraszamy do serwisu: senior.medycznegrono.pl, który sukcesywnie będzie rozbudowywany o kolejne informacje i opisy ośrodków z całej Polski.

O autorze
Medyczne Grono

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

3 komentarze do tej pory.

  1. Medyk 16 listopada 2016 o 09:21 - Odpowiedz

    Bardzo dobra inicjatywa. Seniorzy byli od dawna pomijani w każdym względzie. Dobrze, że jest to teraz przełamywane.

  2. Zofia 16 kwietnia 2017 o 21:53 - Odpowiedz

    Mądre słowa. No i w sumie temat dość na czasie.

  3. Antonina 18 kwietnia 2017 o 17:50 - Odpowiedz

    Bardzo przydatny artykuł. Widać lekkie pióro autora 🙂 Pozdrowienia!

Komentuj