Europejski Kongres Medyczny

Opublikowano: 24 czerwca 2015 - 22:02 Autor: Medyczne Grono

Przez trzy najbliższe dni – od czwartku 25 czerwca do soboty 27 czerwca organizowany jest w Gdańsku . To największe tego typu wydarzenie w Polsce.

europejski_kongres_medyczny-1

Pierwszy dzień Kongresu rozpocznie się o godz. 13 panelem poświęconym zarządzaniu i przyszłości polskich szpitali, a o godz. 16.30 zaplanowano uroczyste otwarcie Kongresu. Wydarzenie z odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Żaglowej w Gdańsku.

Drugiego dnia organizatorzy zapraszają na debatę wyborczą z udziałem przedstawicieli największych polskich ugrupowań politycznych zajmujących się tematyką zdrowotną. Tego dnia odbędą się również sesje plenarne skierowane do samorządowców i pracodawców, dotyczące zdrowia publicznego i ekonomii w ochronie zdrowia; przeznaczony informatyków panel poświęcony systemom IT oraz warsztaty tematyczne organizowane przez IBM, CISCO, PZU/IZWOZ oraz LUX MED.

Ostatniego dnia uczestnicy Kongresu będą mogli wziąć udział w panelach poświęconych
nowym unijnym perspektywom finansowym oraz analizie wprowadzonego w styczniu b.r. tzw.pakietu onkologicznego.

PROGRAM

Europejski Kongres Medyczny to obecnie największe wydarzenie medyczne w kraju a ramowo wychodzące poza jego granice, gdyż uczestniczyć w nim będą reprezentanci z innych państw Europy. Kongres jest niepowtarzalną okazją aby w jednym miejscu gościć znamienite osoby z dziedziny medycyny, nauki, gospodarki, finansów, biznesu i polityki.

O autorze
Medyczne Grono

portal branży medycznej. Najlepsze szpitale, kliniki, oddziały i przychodnie medyczne. Sprawdzeni specjaliści. Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: WSPÓŁPRACA

1 Komentarz do tej pory.

  1. Igor R. Tokarczak 25 czerwca 2015 o 17:43 - Odpowiedz

    Malo ambitny program. Impreza nieciekawa. Napompowana ale nieciekawa. Duzo hałasu o nic!!!

Komentuj